На сьогодні в системі:

П'ятий всеукраїнський FORUM ZAKUPKI у Львові

з 2017-11-29 09:00:00
по 2017-11-29 18:00:00
Львів (Готель Таурус, пл. Князя Святослава, 5)

Forum Zakupki – наймасштабніший захід в Україні про державні й комерційні закупівлі, де представники бізнесу і держави обмінюються досвідом. Цієї осені форум проводиться вп’яте й вирушає з Києва до Дніпра, Харкова, Одесита Львова.

Цього разу форум стане не лише місцем зустрічі для вивчення практичного досвіду на прикладах кейсів, а й дасть учасникам змогу отримати відповіді на свої запитання під час індивідуальних консультацій з експертами. Ви дізнаєтеся, як ефективно створювати електронні закупівлі з одного боку й уникати найпоширеніших помилок під час участі в тендерах з іншого.

Деталі та програма 

Forum Zakupki буде корисний:

керівникам бізнесу;

досвідченим постачальникам і постачальникам-початківцям;

закупівельникам державних організацій і комерційних компаній.

Business speed dating з експертами

Спікери форуму в форматі тет-а-тет консультуватимуть учасників. Обирайте експертів, з якими ви хотіли би поспілкуватися, і готуйте наболілу тему.

Кейси від замовників і постачальників

Досвідчені організатори й учасники тендерів поділяться досвідом і розкажуть про те, як їм вдалося подолати проблеми, відомі кожному в держзакупівлях.

Публічна консультація

Експерти блоку «Контролювати і впливати» дадуть відповіді на запитання учасників. Ви можете запитати про оскарження торгів, можливості впливу на замовника, перевірку постачальників, фактори ризику в закупівлях.

Практикум від юристів

Провідні фахівці зі супроводу закупівель розкажуть, як правильно підготуватися до участі й захистити свої інтереси у випадку порушення прав.

Networking із колегами по ринку

Ви зможете зустріти серед 300 учасників форуму співрозмовників, своїх партнерів, клієнтів і набути нові знайомства.

Турбота про учасників форуму

Яким був Форум цієї весни у Києві -  https://goo.gl/KdDSBs.

Купити квиток