На сьогодні в системі:
prozorro_sale

Нові можливості для реалізації державного та комунального майна

Електронний аукціон для державних та комунальних підприємств, огранізацій, місцевих огранів влади

Переваги для замовника:

  1. Безкоштовна участь
  2. Продажі за ринковою ціною
  3. Прозорість і відкритість
Дізнатись більше

Як почати роботу замовнику

У зв’язку зі вступом у дію Закону України “Про публічні закупівлі” замовникам необхідно:

  • звернути увагу на те, що закупівлі, які були розпочаті до 31 липня 2016 року, мають бути завершені згідно з вимогами Закону України “Про здійснення державних закупівель” і всі звіти по цих закупівлях (у т. ч. Звіт про виконання договору) мають бути опубліковані на tender.me.gov.ua
  • зареєструватись та підписати Договір з одним або декількома акредитованими Майданчиками (реєстрація на Майданчиках безкоштовна), щоб проводити закупівлі за Законом України “Про публічні закупівлі”. З переліком Майданчиків можна ознайомитись нижче
  • затвердити Положення про тендерний комітет та/або уповноважену особу (особи)
  • визначити особу, яка відповідатиме за публікацію інформації через Майданчик від імені Замовника та оформити для неї електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Типи закупівель в електронній системі

Допорогова закупівля

Закупівлі до 200 тис. грн на рік для товарів (1.5 млн грн для робіт) вважаються допороговими.

Для замовників, які здійснюють діяльність у особливих сферах господарювання, пороги складають: 1 млн грн для товарів та послуг, 5 млн грн для робіт. На таку закупівлю не поширюються вимоги Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) щодо пакету документів та строків проведення процедури закупівлі. Відповідно до Закону замовники проводять допорогові закупівлі від 50 000 грн з використанням електронної системи ProZorro або укладають прямий договір на поставку з обов’язковим звітом у ProZorro. Строки закупівлі та вимоги до пакету документів Замовники формують самостійно, виходячи з власних потреб.

Етапи допорогових закупівель:

1

Оголошення закупівлі та період уточнень: ваше оголошення потрапляє на всі майданчики і його можуть бачити потенційні постачальники, задавати вам питання та отримувати відповіді. За потреби ви можете внести зміни в оголошення.

2

Прийом пропозицій: після закінчення періоду уточнень постачальники вносять у систему свої цінові пропозиції, але ніхто їх не бачить. Також вже неможливо вносити зміни в оголошення.

3

Аукціон на зниження ціни: розкриття цінових пропозицій та три етапи торгів на зниження ціни. Назви компаній зашифровані у вигляді «Учасник 1», «Учасник 2». За підсумками аукціону система ранжує пропозиції, починаючи з найнижчої ціни.

4

Кваліфікація: ви можете запросити у потенційного переможця мінімально необхідний пакет документів, перелік яких визначили у кваліфікаційних вимогах. Якщо він не надасть необхідних документів, розглядається наступний за найнижчою ціною учасник.

5

Оприлюднення результатів закупівлі: необхідно завантажити скан-копію договору на сторінку закупівлі.

Надпорогова закупівля

Закупівлі від 200 тис. грн на рік для товарів (від 1.5 млн грн для робіт) вважаються надпороговими. Для замовників, які здійснюють діяльність в особливих сферах господарювання пороги складають: від 1 млн грн  для товарів та послуг, від 5 млн грн для робіт.

На таку закупівлю поширюються вимоги Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) щодо пакету документів та строків проведення процедури закупівлі. Замовники відповідно до Закону проводять надпорогові закупівлі з використанням однієї з трьох тендерних процедур.

Типи надпорогових процедур

1

Відкриті торги – основна процедура закупівель, яку Замовник має використовувати. Процедура відкритих торгів проводиться з використанням електронної системи ProZorro.

2

Переговорна процедура – може використовуватись як виключення, за наявності відповідних підстав (перелік підстав наведений у Законі). Замовник обирає постачальника в результаті переговорів, в електронну систему ProZorro надається звіт про проведення процедури.

3

Конкурентний діалог  – може використовуватись як виключення, за наявності відповідних підстав (перелік підстав наведений у Законі).

Майданчики тільки для допорогових закупівель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title

Майданчики для всіх закупівель

title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title