На сьогодні в системі:

Офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України

Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі" портал prozorro.gov.ua є відкритим ресурсом, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року. 

Державні организації-замовники оприлюднюють тендерні оголошення (а учасники аукціону беруть участь в торгах) за допомогою модулю електронного аукціону, доступ до якого вони отримують, зареєструвавшись на авторизованих електронних майданчиках. Модуль аукціону відповідає за те, щоб інформація потрапляла до центральної бази даних та оприлюднювалася на порталі та всіх інших майданчиках одночасно. 

Портал, база даних та модуль електронного аукціону разом з партнерами та стейкхолдерами формують гібридну систему електронних  публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro).

Маніфест ProZorro

"Ми будуємо здорову екосистему взаємодії бізнесу, влади та громадянського суспільства. Ми робимо це через побудову довіри до української інфраструктури публічних закупівель. Це потрібно нам задля відбудови України та вдосконалення світу."

Філософія ProZorro

Підґрунтям ProZorro є три об'єднуючі принципи системи: 1. Гібридна електронна система, побудована на відкритому коді; 2. "Всі бачать все"; та 3. Золотий трикутник партнерства.

Система та стейкхолдери

Державні замовники, електронні майданчики, недержавні організації, освітні організації, бізнес, ЗМІ та громадянське суспільство і багато інших - всі є частинами екосистеми ProZorro. Докладніше

Історія ProZorro та реформи

Реформа ProZorro - візитівка України в світі як приклад справжньої реформи, проведеної знизу вгору спільними зусиллями бізнесу, влади та громадянського суспільства.

Команда та стратегія

Метою команди ProZorro є підтримка здорової екосистеми публічних закупівель, рухаючись до втримання прозорості, підвищення конкуренції, побудови професійності, розвитку та експорту філософії за кордон.

Досягнення

Здобувши статус рекомендованої моделі ЄБРР та отримавши декілька нагород світового рівня, ProZorro консультує уряди ЄС щодо переходу до електронних закупівель.

Історія ProZorro: Підсумки 2016